☏ 1-700-50-1129

מתנות לעובדים

כל בעל עסק, מפעל וארגון אחר יודע שלפחות פעם בשנה צריך להביא מתנות לעובדים. אמנם אין מדובר על חוק המחייב את בעלי העסקים להביא את המתנות הללו לעובדים, אולם יש משמעות מאוד גדולה בהענקת מתנה לכל עובד והיום מעבר לכך, יש אפילו תלושי שי שיכולים להקל על העובדים ברכישות לקראת החגים וכיוצא בזה.

מתנות לעובדים הן חלק בלתי נפרד מתפיסת חיי העובד בכל מקום שהוא. כאשר בעל עסק נותן מתנות לעובדים שלו, הוא בעצם מכבד אותם, מעריך אותם ומאפשר להם להרגיש שמישהו חושב עליהם ומבין את המשמעות שלהם לעסק עצמו. רבים נוטים להגדיר את העסק שלהם, את המפעל וכיוצא בזה, כמשפחה. אחת הנגזרות של המונח הזה היא בעצם מתן מתנה לכל עובד ולכל עובדת, הענקת מתנה שתיתן את התחושה האמיתית שהעסק לא רק לוקח מן העובד משהו, אלא גם נותן בחזרה.

צריך לזכור כי מתנה היא תמיד משהו שכייף לתת ועל אחת כמה וכמה כייף לקבל. כעובדים אנחנו מצפים לקבל את מתנות העובדים שלנו, אבל לא תמיד אנחנו באמת יודעים מה זה הולך להיות. האמת היא שיש לא מעט בעלי עסק שמעניקים לעובדים שלהם מתנות שלא דווקא מתוחכמות בנקודת זמן בשנה כמו החגים או פסח, אלא מדי פעם נותנים לעובדים שלהם מוצר מסוים, קטן ובעל משמעות ששומר על הגחלת המשפחתית של העסק. כך יוצא, שככל שעובר הזמן, העובדים ממשיכים לשמור על הלויאליות למקום העבודה שלהם, מבינים בחשיבות של מערכת היחסים היומיומית הזו וכמובן שהמוטיבציה היא חלק בלתי נפרד מתפוקת העסק עצמו.

אסור לשכוח שתפוקה היא חלק מאוד משמעותי בעבודה של כולם וכל מנהל צריך לדעת בדיוק כיצד לשמור על רמת המוטיבציה הגבוהה ביותר. מתנה לכל עובד היא למעשה אחת הדרכים הטובות ביותר לומר תודה, להראות שזוכרים ומעריכים, שמאפשרים להמשיך ולחיות את החיים הטובים גם אחרי יום עבודה.

הבחירה במתנה תלויה לחלוטין במנהל עצמו. כדי לשמור על מתח חיובי גבוה, חשוב להשקיע מחשבה רבה ככל הניתן במתנות לטובת העובדים.

במבליק – לפני שאתה מתפזר בוא אלינו…

כבר עשרות שנים שהפרסום הוא חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו. תרבות הצריכה רק הולכת וגדלה, מתפרשת ומשתכללת. החשיבות של מוצרי הפרסום השונים ׁ(מארזים וקופסאות, בגדי עבודה לעסק, מיתוג, דפוס, מדבקות ושלטים) באה לידי ביטוי באופן שבו הלקוחות הפוטנציאליים ואלה החברים במועדוני הלקוחות הקיימים, מגיעים וגם חוזרים אל העסק בסופו של דבר, גם בזכות אותם מוצרי פרסום איכותיים. צריך להכיר בחשיבות הרבה של עולם הפרסום והיום כבר הטכנולוגיה מאפשרת לנו לפרסם על כל דבר ובכל מקום.
חייג עכשיו ונציגנו יגיע אלייך ☏ 054-7946953 | 1-700-50-1129 .