☏ 1-700-50-1129

מוצרי קד"מ

אחד המונחים החשובים ביותר בעולם הפרסום הוא קד"מ, כלומר קידום מכירות. אנחנו הרי אוהבים מאוד לקבל מתנות ותמיד נחמד להיכנס לעסק מסוים, או ליהנות משירות של עסק אחר ותוך כדי גם לקבל מוצר שעליו מוטבע הלוגו של העסק שבו ביקרנו. זה יכול להיות ביקור בבית דפוס, ביקור אצל הרופא או אפילו כניסה ללימודים באוניברסיטה. בכל מקום יש את האפשרות לקבל את המוצרים השונים והמטרה של מוצרי קד"מ היא ברורה למדי – לעזור ולקדם את המכירות של העסק עצמו.

הרי כאשר אנחנו צופים בטלוויזיה או מאזינים לרדיו, הפרסומות נמצאות שם ואנחנו מודעים אליהן, אך לאחר שהן מסתיימות אנחנו ממשיכים הלאה, כאשר השאיפה של המפרסמים היא שכמה שיותר מן המסר יחלחל לציבור הרחב. בניגוד לפרסומות, מוצרי הקד"מ נמצאים כאן כדי להישאר. כאשר אנחנו מקבלים ספל לקפה שעליו מוטבע הלוגו של משרד עורכי דין מסוים, הפרסומת תמיד תהיה שם. כאשר אנחנו מקבלים לוח שנה מחברת הסעת שאנחנו יכולים להשתמש בשירותיה, הרי תמיד נדע בדיוק מהם פרטי ההתקשרות עם החברה.

כך יוצא, שמוצרי קידום המכירות הם למעשה מצליחים להשיג שתי מטרות מאוד חשובות. המטרה האחת היא להעניק ללקוחות השונים מתנות מאוד איכותיות ופרקטיות למדי. הרי אין סיבה להעניק מגן או כרטיס ברכה אם רוצים שהלקוח ישמור עליו מול העיניים כל הזמן. המטרה השנייה היא לשמור על מצב קבוע של פרסום יציב וחיובי. השימוש במוצרי הקד"מ הוא למעשה שימוש חוזר באותה הפרסומת, בין אם במודע ובין אם לאו. למעשה, הפרסומת תמיד נמצאת שם ואנחנו יכולים לבחור האם להשתמש בה או לא, אבל טוב לדעת תמיד שיש משרד רואה חשבון שאפשר ליצור איתו קשר ושיש מדביר נחמד שנתן לנו עט לכתוב איתו וכיוצא בזה.

עסק מצליח הוא עסק שחושב על קידום מכירות, שחלק מן התכנית העסקית שלו הוא שיפור חייו ומצב הרוח של כל לקוח. רק כך באמת אפשר למשוף לקוחות שיתעניינו במוצרים, בשירותים, בכל מה שהעסק אמור לייצג. לקדם את המכירות משמעו לייצר מכירות.

במבליק – לפני שאתה מתפזר בוא אלינו…

כבר עשרות שנים שהפרסום הוא חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו. תרבות הצריכה רק הולכת וגדלה, מתפרשת ומשתכללת. החשיבות של מוצרי הפרסום השונים ׁ(מארזים וקופסאות, בגדי עבודה לעסק, מיתוג, דפוס, מדבקות ושלטים) באה לידי ביטוי באופן שבו הלקוחות הפוטנציאליים ואלה החברים במועדוני הלקוחות הקיימים, מגיעים וגם חוזרים אל העסק בסופו של דבר, גם בזכות אותם מוצרי פרסום איכותיים. צריך להכיר בחשיבות הרבה של עולם הפרסום והיום כבר הטכנולוגיה מאפשרת לנו לפרסם על כל דבר ובכל מקום.
חייג עכשיו ונציגנו יגיע אלייך ☏ 054-7946953 | 1-700-50-1129 .